RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A40189-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A40189-1 8.75 Inch Assy Evap Supply Tub for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A40189-1 |
| Manufacturer Part # | A40189-1 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A40189-1 Assy Evap Supply Tub
