RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A40181-021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A40181-021 18 Inch Tall Freezer Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A40181-021 |
| Manufacturer Part # | A40181-021 |
| Height | 17" |
| Width | 18" |
| Depth | 23" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A40181-021 Kits Tall Frzr Assembly