RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A4012102C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A4012102C 1.6 Inch Hand Valve for Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A4012102C |
| Manufacturer Part # | A4012102C |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A4012102C Hdl Vlv 24r 18wks E14 7ufm
