RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A4011502C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A4011502C 1 Inch OEM Rod Extension for Valve Handles
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A4011502C |
| Manufacturer Part # | A4011502C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A4011502C Rod Exts Vlv Hdl Ppe14 Ppg14 R