RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic commercial oven parts and accessories.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A400B3040AP commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic A400B3040AP 12 1/4 Inch Filter Air Steel with Black Knob and Clip
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A400B3040AP |
| Manufacturer Part # | A400B3040AP |
| Height | 1.3" |
| Width | 2" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A400B3040AP Material Steel, Length 12 1/4", 311 Mm, Width 1 1/8", 29 Mm, Inner Diameter 3/8", 10 Mm, Includes Black 5/8" Knob & Snapin Clip
