- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A400B-3280 15-7/8 Inch Aluminum Filter Screen for Panasonic Ne Series
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A400B-3280 |
| Manufacturer Part # | A400B-3280 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A400B-3280 15-7/8" X 1-1/8" Aluminum, Panasonic Ne-(1257r 1258r 1757a 1757r 2157r)
