RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A400A3E80AP steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic A400A3E80AP 5 Inch OEM Fan Motor with Corrosion Resistant Aluminum
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A400A3E80AP |
| Manufacturer Part # | A400A3E80AP |
| Height | 6" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A400A3E80AP Fan Motor
