- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A400A3650AP 6 Inch Electric Fan Motor Aluminum 50 Watt
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A400A3650AP |
| Manufacturer Part # | A400A3650AP |
| Height | 4.9" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A400A3650AP Fan Motor 50w 120v 60hz
