RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A39843-001 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A39843-001 22 Inch OEM Curtain Service for Scotsman Systems
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A39843-001 |
| Manufacturer Part # | A39843-001 |
| Height | 7.1" |
| Width | 22.7" |
| Depth | 24.9" |
| Weight | 6.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A39843-001 Kit Curtain Service

