RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic commercial microwave ovens.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A390L3500 commercial microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic A390L3500 13 Inch Door Assembly Steel for Panasonic Ne-1757
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A390L3500 |
| Manufacturer Part # | A390L3500 |
| Height | 4.15" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 6.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A390L3500 Panasonic Ne-1757
