RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A39053-021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A39053-021 27 Inch Stainless Steel Evaporator Air-Cooled Ice Machine
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A39053-021 |
| Manufacturer Part # | A39053-021 |
| Height | 16" |
| Width | 27" |
| Depth | 30" |
| Weight | 47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A39053-021 Evaporator
