RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A38911-001 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A38911-001 11 Inch Stainless Steel Baffle with Airflow Control
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A38911-001 |
| Manufacturer Part # | A38911-001 |
| Height | 2.3" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 26.1" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A38911-001 Baffle 30in

