FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A38628-023 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A38628-023 25 Inch OEM Evaporator Service Packout Ice Machine
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A38628-023 |
| Manufacturer Part # | A38628-023 |
| Height | 10" |
| Width | 25" |
| Depth | 27" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A38628-023 Evaporator Svc Packout 18 Inch
