FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A38628-021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A38628-021 19 Inch Evaporator Service Pack - Scotsman Equipment
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A38628-021 |
| Manufacturer Part # | A38628-021 |
| Height | 3" |
| Width | 19" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A38628-021 Evap Svc Packout 18
