RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A37875-001 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A37875-001 12 Inch Steel Panel Back for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A37875-001 |
| Manufacturer Part # | A37875-001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 32.5" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A37875-001 Panel Back