FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Scotsman A37707-021 6 Inch Motor Kit 1/10 Hp OEM Replacement
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A37707-021 |
| Manufacturer Part # | A37707-021 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A37707-021 Motor Kit 1/10 Hp

