RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A37055 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A37055 5.9 Inch LP Gas Conversion Kit for Commercial Appliances
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A37055 |
| Manufacturer Part # | A37055 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A37055 Lp Gas Conversion Kit M1
