RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3671204C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3671204C 12 Inch Blank Front Panel Bezel OEM Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3671204C |
| Manufacturer Part # | A3671204C |
| Height | 4.15" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 20.45" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3671204C Fr Pnl Bez Blank Mg2 S Gh50