RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3667701-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3667701-C 4.05 Inch Front Panel Height Shield Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3667701-C |
| Manufacturer Part # | A3667701-C |
| Height | 1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 14.35" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3667701-C Fr Pnl Ht Shld Dftr Sg1 4