RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3636501 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3636501 1.7 Inch OEM Fr Pnl T Stat Gasket with Heat Resistant Material
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3636501 |
| Manufacturer Part # | A3636501 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3636501 Fr Pnl T Stat Gasket