RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A35112 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A35112 7.4 Inch Cone with 1 5/8 Bullet Leg for Ovens and Warmers
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A35112 |
| Manufacturer Part # | A35112 |
| Height | 7" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 9" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A35112 Cone W/1 5/8 Bullet Leg
