RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A35103 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A35103 6 Inch Swivel Brake Castration Set of 6 Durable Steel
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A35103 |
| Manufacturer Part # | A35103 |
| Height | 6.6" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A35103 4 Swivel 3/w Brake Castr Set Of 6
