RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A35102 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A35102 7.25 Inch Swivel Caster Set of 4 with Brakes for Mobility
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A35102 |
| Manufacturer Part # | A35102 |
| Height | 7.05" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A35102 4 Swivel 2/w Brake Castr Set Of 4
