RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3373402-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3373402-C 12 Inch Stainless Steel Tk Basket Banger with Ergonomic Handle
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3373402-C |
| Manufacturer Part # | A3373402-C |
| Height | 4" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 3.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3373402-C Tk Basket Banger