RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3349902-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3349902-C 11 Inch OEM Oven Heat Shield Stainless Steel with Burners
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3349902-C |
| Manufacturer Part # | A3349902-C |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3349902-C Tk Ht Shld Bnr Tb Herit Age 14