FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3343906-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3343906-C 14 Inch Component Angled Shield Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3343906-C |
| Manufacturer Part # | A3343906-C |
| Height | 2.35" |
| Width | 14.1" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 4.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3343906-C Tk Elem Shld Angl Slt S E18
