RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3343904C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3343904C 14 Inch Electric Heating Element for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3343904C |
| Manufacturer Part # | A3343904C |
| Height | 2.6" |
| Width | 13.7" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 3.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3343904C Tk Elem Shld Angl Slt S E14/t
