FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A33220-021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A33220-021 11 Inch Gear Reducer and Motor for Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A33220-021 |
| Manufacturer Part # | A33220-021 |
| Height | 9.5" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 29.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A33220-021 Gear Reducer & Motor

