RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A3318712 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A3318712 OEM Rod Cover for Pitco Commercial Fryers and Ovens
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3318712 |
| Manufacturer Part # | A3318712 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3318712 Tk Rod Hng Cov Srtg Srt E