RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A3318603-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N A3318603-C 22-1/4 Inch Overflow Tank Hose for Pitco Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3318603-C |
| Manufacturer Part # | A3318603-C |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 21.75" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3318603-C Overflow Tank Hose 22-1/4" Long Overall, 1-1/2" Od 1" Id, Pitco Fryer Pe14d Rtg18 Pg14d
