RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A32687-001 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A32687-001 Linkage Pin Short Corrosion-Resistant Metal Component
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A32687-001 |
| Manufacturer Part # | A32687-001 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.05" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A32687-001 Linkage Pin Short

