Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart A32-00012 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart A32-00012 2 Inch Diameter Control Knob Off to 250 500 Jade
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | A32-00012 |
| Manufacturer Part # | A32-00012 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend A32-00012 Bj T Stat Knob [ 2" Dia ] [ Off-low-250-500], [mount 11/16"] [ Notch Down ] 5/8" Protrusion On Back Of, Knob., Jade Bottom T Stat Oven Jslb Jsr, For Top Oven Use # 22-1208, For Bj Bezel Use # 26-4082., Wolf Oven
