Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A318-052 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A318-052 1.55 Inch Bypass Tubes 3.6 Gallon Stainless Steel Assembly
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A318-052 |
| Manufacturer Part # | A318-052 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A318-052 3 6 Gal Bypass Tubess 1/4