RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A31031 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A31031 21 Inch Oversize Chrome Oven Shelf for Commercial Use
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A31031 |
| Manufacturer Part # | A31031 |
| Height | 1.5" |
| Width | 21" |
| Depth | 32.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A31031 Oversize Chrme Oven Shel Arw36
