RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A31006 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A31006 21 Inch Stainless Steel Oven Shelf for Commercial Ovens
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A31006 |
| Manufacturer Part # | A31006 |
| Height | 2" |
| Width | 21.6" |
| Depth | 25.75" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A31006 Oven Ar C Shelf
