Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A310-083 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A310-083 6.5 Inch Stainless Steel Dual Coffee Brewer with Independent Controls
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A310-083 |
| Manufacturer Part # | A310-083 |
| Height | 0.85" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A310-083 Dual Coffee Brewer