Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius aftermarket pump condiment dispensers.
- Engineered to match existing Cornelius units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cornelius A3058 pump condiment dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius A3058 0.5 Inch Impeller and Support Pin for Jet Spray Dispenser
| Fits with Manufacturer | Jet Spray |
|---|---|
| Model Number | A3058 |
| Manufacturer Part # | A3058 |
| Height | 1.7" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jet Spray A3058 Impella W/ Pin & Clip, Jet Spray Drink Dispenser Ej1 J15 Js7 Jt20 Jt30 Jw5, Jw6 Jw8 Tj3 Tjp4 Tjp4a Tjw1 Tjw2
