RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A301Q-3500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic A301Q-3500 12 Inch Door OEM Metal Corrosion Resistant Construction
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A301Q-3500 |
| Manufacturer Part # | A301Q-3500 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A301Q-3500 Door