- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A3018-1480 1.95 Inch OEM Door Key Metal Alloy Secure Lock Component
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A3018-1480 |
| Manufacturer Part # | A3018-1480 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A3018-1480 Door Key
