RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A30-3761-000 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki A30-3761-000 1.5 Inch Thermostat Assembly with Tubing Cap Guard
| Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | A30-3761-000 |
| Manufacturer Part # | A30-3761-000 |
| Height | 1.88" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ranco A30-3761-000 Cold Control Kit Assembly With Tubing Cap Guard., Temp Range 27 To 49 F Cap 60", Screw Driver Adj, Hoshizaki Km-250baf Km-250bwf
