RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990142500 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 990142500 3.1 Inch Durable Power Board Electric for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990142500 |
| Manufacturer Part # | 990142500 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990142500 Power Board (120v Only)
