RestaurantSupply.com is your trusted source for American Panel commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 990139 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Panel 990139 Fuse 1.45 Inch Circuit Protection for Industrial Control Panels
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 990139 |
| Manufacturer Part # | 990139 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 990139 Fuse
