RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach chef cook and server apparel.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990076800 chef cook and server apparel
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 990076800 OEM Brush Motor Kit for 230V Electric Equipment
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990076800 |
| Manufacturer Part # | 990076800 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990076800 Brush Motor Kit (230v Only)