RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990072600 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 990072600 6 Inch Cordset Commercial Appliance Electrical Connector
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990072600 |
| Manufacturer Part # | 990072600 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990072600 Cordset (series E)