RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 99-9475 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 99-9475 1 Inch to 5.5 Brix Cup Stainless Steel for Beverage Testing
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 99-9475 |
| Manufacturer Part # | 99-9475 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 99-9475 Brix Cup 4.75 1 To 5.5 1 Mccan