RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 99-9438 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 99-9438 4.86 Inch Ratio Cup Coca Cola Hy 0.75L with Durable Plastic
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 99-9438 |
| Manufacturer Part # | 99-9438 |
| Height | 3.34" |
| Width | 4.86" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 99-9438 Ratio Cup Coca Cola Hy 4 0.75
