RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 99-9427 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 99-9427 1 Inch Ratio Cup 4.2 to 1 and 5.2 to 1 OEM Plastic
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 99-9427 |
| Manufacturer Part # | 99-9427 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 99-9427 Ratio Cup 4.2 1 5.2 1 Ge Neric