RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 99-9415 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 99-9415 4.5 Oz Brix Cup Stainless Steel for Beverage Measurement
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 99-9415 |
| Manufacturer Part # | 99-9415 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 99-9415 Brix Cup 4.5 1 5 1 Coke
