Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 99-15370 1.95 Inch Lhs Shaft Support El1000 OEM with Sturdy Support
Item:
#1482915
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 99-15370 |
| Manufacturer Part # | 99-15370 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 99-15370 1.95 Inch Lhs Shaft Support El1000 OEM with Sturdy Support
$194.31
Unit price
/
Unavailable
