Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 99-14223 9 Inch Stainless Steel Cover Heater Element with Descriptors
Item:
#1482903
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 99-14223 |
| Manufacturer Part # | 99-14223 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 99-14223 9 Inch Stainless Steel Cover Heater Element with Descriptors
$359.38
Unit price
/
Unavailable